Вітаємо студентку ІФНТУНГ з перемогою в ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Середа, 12 Грудень, 2018 - 10:45 до Понеділок, 17 Грудень, 2018 - 10:45

12 грудня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої освіти. Переможців обирали у чотирьох номінаціях:

• серед студентів ЗВО ІІІ-IV рівнів акредитації
  • серед студентів філологічних факультетів ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації
  • серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації
  • серед студентів педагогічний коледжів

Серед студентів ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації перемогу здобула Марія Говзан – студентка першого курсу Інституту економіки і менеджменту.

На думку Марії дисципліна «Українська мова за професійним спрямуванням» є дуже важливою для оволодіння професією менеджера. Адже знання рідної мови потрібні їй і для кар”єрного зростання.

У своєму конкурсному творі Марія написала, що … « щаслива, бо здатна бачити навіть зорі у буденних калюжах життя »…

До конкурсу Марію готувала доцент кафедри філології та перекладу Якібчук М. В. Девіз викладача: «Не нарікати на темряву, а запалити свічку, щоб вона своє тепло і світло віддавала майбутнім поколінням».

Вітаємо з перемогою студентку та її викладача – доцента кафедри філології та перекладу М. В. Якібчук!