Вітаємо переможців Конкурсу наукових проектів молодих вчених Ф83!

Четвер, 31 Травень, 2018 - 15:45 до П'ятниця, 1 Червень, 2018 - 15:45

Вітаємо переможців Конкурсу наукових проектів молодих вчених Ф-83!
Керівник проекту "Розробка автономної системи моніторингу та керування технологічними об’єктами в умовах нестабільного чи відсутнього електрозабезпечення" — доцент кафедри інформаційно-вимірювальної техніки ➡️Юрій Кучірка.

Молодий вчений очолив команду із 4 науковців, яка спільними зусиллями працюватиме над проектом:
- Слабінога Мар’ян — доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж;
- Баран Сергій — аспірант кафедри інформаційно-вимірювальної техніки
- Криницький Олександр — доцент кафедри методів та приладів контролю якості і сертифікації продукції
- Клочко Наталія —доцент кафедри інформаційно-вимірювальної техніки

Зазначимо, що заявка на проект "Розробка автономної системи моніторингу та керування технологічними об’єктами в умовах нестабільного чи відсутнього електрозабезпечення", над яким працюватимуть вчені, переміг у номінації "Нові перспективні технології". Реалізація цього проекту стане значним кроком вперед у сфері енергоефективності та енергозбереження.

Відповідно до умов Конкурсу, проект-переможець має всі шанси на реалізацію протягом шести місяців. Оскільки Конкурс наукових проектів молодих вчених Ф83, який проводить Державний фонд фундаментальних досліджень, має на меті забезпечити підтримку робіт молодих вчених.