Вітаємо з Днем працівника освіти!

П'ятниця, 5 Жовтень, 2018 - 16:45

Ректорат та профком університету щиро вітає весь колектив з Днем ​​працівника освіти!  У цей день хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також за нескінченне терпіння в досягненні мети – вихованні гідного та прогресивного покоління. Результатами вашої праці вже варто пишатись. Вчителювати – шляхетно. Адже завдання освітян не просто вкласти в голови своїх учнів правила пунктуації або теорему Піфагора, а й навчити їх розуміти світ і мати власну думку. Кращі представники цієї професії створюють дух покоління шляхом прищеплення молоді своїх ідеалів. Тож нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе їм найдорожчі подарунки.

Бажаємо Вам, дорогі освітяни, не сумніватися в своїх силах та йти до успіху! Бажаємо креативної діяльності й бравих ідей, чудового настрою й щирої поваги, щастя в житті та прекрасних мрій. Нехай Вам усе вдається! Миру і злагоди у Ваші сім’ї та ясного неба над головою!

З Днем працівника освіти!