Випускник ІФНТУНГ, всесвітньовідомий економіст — Роман Шеремета, прочитає лекцію у рідному університеті

Понеділок, 7 Травень, 2018 - 09:30 до 12:30

 

 

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбудеться зустріч із колишнім студентом нашого університету, відомим українцем-економістом — Романом Шереметою, який прочитає лекцію на тему: "Наукові дослідження. Як публікуватися у відомих міжнародних журналах".

Гість поділиться з присутніми своїми ідеями, досвідом, цінними порадами щодо економічного та наукового розвитку нашої країни, можливостей публікації у провідних міжнародних журналах, покращення рейтингу українських університетів та науки загалом. Окрім того, зацікавлені матимуть нагоду спільно розглянути питання наукових методів економічних досліджень, факторів економічного розвитку та ін.

Запрошуються викладачі студенти та всі охочі, які цікавляться дослідницькою роботою.

Дата проведення: 7 травня 2018 року о 9:30 год.

Місце проведення: ІФНТУНГ , вул. Карпатська, 15,  аудиторія 7.101.

Довідково. Роман Шеремета всесвітньовідомий український економіст, випускник фізико-математичного ліцею та ІФНТУНГ, в якому успішно навчався з 1999 по 2003 рік за спеціальністю «Економіка підприємства паливно-енергетичного комплексу». Сьогодні Роман Шеремета — доцент кафедри Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв і спеціаліст в експериментальній економіці та теорії ігор, лідер рейтингу журналу Forbes 2015 найкращих світових економістів, який входить до складу редколегії видання «Journal of Economic Behavior and Organization» з третьої категорії рейтингу Academic Journal Guide.